?

Log in

No account? Create an account

blogology2010's Journal

Social capital

  • less than 10
Name:
Академія блогослов'я 2010
Location:
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members , Moderated
 

Освітній проект «Академія блогослов’я» з навчання блогінгу для громадянських журналістів, громадських активістів Вінниці, Житомиру, Івано-Франківську, Кіровограду, Рівного, Ужгороду, Хмельницького.

П’ятимісячний дистанційний курс дозволить слухачам довідатись про принципи впливового блогінгу, методи ведення громадського блогу та необхідний інструментарій web 2.0 (блог-платформи, соціальні мережі, мікроблоги, Google documents тощо), що стане необхідним для громадянського журналіста.

Курс складатиметься з більш ніж двадцяти лекцій та домашніх завдань. Тематика лекцій присвячена питанням типологізації блогів, цензурі, огляду найкращих платформ для розміщення блогів, соціально-культурним особливостям різних блогосфер, контенту блогу, френдингу, блогерській полеміці, промоції блогу в інтернеті тощо.

Фінальним заходом проекту буде блогкемп в одному з обласних центрів України в березні 2011 року.

Проект реалізовуватиметься у партнерстві з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Фундація регіональних ініціатив» та Молодіжним об'єднанням жінок України. Діяльність проекту здійснюється за фінансової та інформаційної підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Початок навчання 1 грудня 2010 року.

Академія блогослов’я була започаткована у березні цього року блогером Миколою Малухою та журналістом, аспірантом Національного інституту стратегічних досліджень Сергієм Клімовичем. Сьогодні до академії долучились експерти з нових медіа та громадської діяльності України, Росії. У першому наборі академії (березень-червень 2010 року) взяли участь 50 осіб з Донецької, Запорізької, Київської, Львівської, Рівненської областей та Криму, а також Білорусі, Росії, Німеччини, Бразилії.

За додатковою інформацією звертатися до координатора освітніх програм «Академії блогослов’я» Миколи Малухи, тел. +380669225389. Skype: jesfor, e-mail: jesfor.malukha@gmail.com

Social capital

  • less than 10

Statistics